Google+

Gizlilik

Gizlilik | VajinalMantar.org

Doğal Vajinal Mantar Tedavisi , VajinalMantar.org sitemizde gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir.

1-) VajinalMantar.org sitemize giriş yapmanızdan sonra isim, soy isim, e-mail adresi, gerçek adresiniz, kimlik bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz gibi sadece sizi ilgilendiren hiç bir bilginizi izlemiyor, bunları ortaya çıkaracak hiçbir casus programı kullanmıyoruz.

2-) VajinalMantar.org sitemizde yer alan “yorum bırak” bölümlerinde bahsi geçen boşluklar sadece sizin ile bizim aramızda görünmesini istediğiniz yerlerdir. E-mail adresiniz sistem dışında kimseye gözükmez. Dilerseniz isim olarak takma bir ad kullanabilirsiniz.

3-) VajinalMantar.org sitemizden dışarıya giden tüm harici linkler tek tek kontrol edilmiş olup sizleri tehlikeli, yasa dışı, uygun olmayan ve bilgisayarınıza zarar verecek sitelere asla yönlendirmez. Açılır pencere, banner, reklam ( pop-up ) lar kesinlikle yoktur.

4-) VajinalMantar.org sitemiz “Site Lock Security Passed” Güvenlik Sistemi ile her an kontrol edilmekte olup bilgisayarınıza asla virüslü dosya, içerik veya resim yollamaz.

5-) VajinalMantar.org sitemizden satın alma işlemi gerçekleştirmek isterseniz sizleri yüksek güvenlikli ödeme sayfamıza alırız. Burada vereceğiniz bilgiler sadece siz ve bankanız veya ödeme kanalınız tarafından görüntülenmekte olup bizler kesinlikle bu bilgileri görememekteyiz.

6-) VajinalMantar.org sitemizde istatistiği tutulan değerler şunlardır:

  • Ziyaretçinin hangi arama kelimesiyle sitemize giriş yaptığı
  • Ziyaretçinin sitemizde hangi sayfa ve yazıları okuduğu
  • Ziyaretçinin sitemizde ne kadar süre kaldığı
  • Ziyaretçinin sitemizi tekrar ziyaret edip etmediği

7-) Kayda değer olan arama veya sitemize geliş kaynakları Google, Yahoo, Bing, Ask, Yandex ve benzer arama motorları ile Google Plus, Pinterest, Twitter, Facebook ve benzer sosyal paylaşım sitelerinden arama sorgusu, reklam, banner ve paylaşım şekilleri gibi sorgulardır. Bunları sistemimizde tutmamızın nedeni sizin gibi sitemize gelen ziyaretçilere daha sık ve çabuk ulaşabilmek içindir.

8 -) Sitemiz mahrem bir hastalığın çaresini hasta olanları bilgilendirmek ve tedavi yöntemlerini paylaşmaktan ibaret olduğu için gizliliğinize son derece önem vermekteyiz. Sizin gizliliğiniz aynı zamanda bizim gizliliğimiz derecesinde önemlidir.

9-) Sitemiz şeffaf bir site politikası izlemektedir. Uygun görmediğiniz, yanlış olduğunu düşündüğünüz veya ekleme yapmak istediğiniz uyarı, sorun ve görüşleriniz için bizlere her zaman “İletişim” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

10-) Doğal Vajinal Mantar Tedavisi Destek Ekibi olarak sitemiz gizlilik politikalarına sadık kalacağımızdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla…

Ana Sayfa

Site Haritası